اندازه گرفتن اعتماد به نفس رابطه عاطفی احساسات

اندازه گرفتن: اعتماد به نفس رابطه عاطفی احساسات زندگی احساس اعتماد او سپاسگزار شماست او صادق است

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی رییس دولت اصلاحات را قبول دارم/ احمدی‌نژاد در انتخابات ۸۸ بین مردم پول توزیع کرد ، رفیق‌دوست

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: آنچه باعث شد رای‌ها، یک مرتبه به صورت میلیونی اوج برود کار غلط احمدی‌‌نژاد مبنی بر توزیع پول در بین مردم بود که رای دهند و من از روز

رییس دولت اصلاحات را قبول دارم/ احمدی‌نژاد در انتخابات ۸۸ بین مردم پول توزیع کرد ، رفیق‌دوست

رفیق دوست: رییس دولت اصلاحات را قبول دارم/ احمدی نژاد در انتخابات ۸۸ بین مردم پول توزیع کرد

عبارات مهم : انتخابات

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: آنچه باعث شد رای ها، یک مرتبه به صورت میلیونی اوج برود کار غلط احمدی نژاد مبنی بر توزیع پول در بین مردم بود که رای دهند و من از روز اول با آن مخالف بودم.

به گزارش ایلنا، محسن رفیق دوست راجع به ضرورت وحدت ملی بعد از انتخابات اظهار داشت: باید این وحدت را حفظ کرد، البته به صورت طبیعی در هر کشوری که دشمن آشکار می شود انسجام داخلی ایجاد خواهد شد و اکنون هم احساس شد که دشمن به ما نزدیک شده است است و این انسجام که اکنون فراهم آمده باید حفظ شود.

رییس دولت اصلاحات را قبول دارم/ احمدی‌نژاد در انتخابات ۸۸ بین مردم پول توزیع کرد ، رفیق‌دوست

اهم بیانات رفیق دوست به شرح است:

*برای انسجام نباید فشار یا اضطراری باشد بلکه باید ضرورت آن احساس شود، کما اینکه تصوری پیدا شد که بین دولت و سپاه شکافی وجود دارد و دولت و سپاه آن را فهمیدند و سریع ترمیم کردند و نگذاشتند دشمن نفوذ کند و این را باید جناح های سیاسی هم بفهمند.

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: آنچه باعث شد رای‌ها، یک مرتبه به صورت میلیونی اوج برود کار غلط احمدی‌‌نژاد مبنی بر توزیع پول در بین مردم بود که رای دهند و من از روز

* بخشی از اصلاح طلبان را قبول دارم و بخشی را هم قبول نداشته و آنها را برانداز می دانم، ما جهت اصلاح طلبان ولایتی همان قدر جایگاه در حکومت قائلیم که جهت اصولگرایان میانه رو قائل هستیم و همچنین تندروهای اصولگرا را تایید نمی کنیم.

*آقای رییس دولت اصلاحات را آدم خوبی می دانم و انشاءالله سریعتر مسئله ای که برایش ایجاد شده است برطرف می شود ولی آنهایی که نگذاشتند پرسشها مربوط به رییس دولت اصلاحات حل شود اکنون دارند از اطراف ایشان کنار می روند، لذا از اطرافیان رییس دولت اصلاحات هستند که اجازه حل پرسشها را نمی دهند.

*در آخر ریاست جمهوری رییس دولت اصلاحات به عنوان یک اصولگرا نزد ایشان رفتم و از او تقدیر کردم،با توجه به سابقه رفاقتی که با رییس دولت اصلاحات داشتم روز دوم ریاست جمهوری ایشان در دیداری به او گفتم رییس دولت اصلاحات می خواستی یا نمی خواستی، دانسته یا نادانسته به تارخ پیوستی و در تارخ پادشاهان و رییس جمهورها ماندگارند، حتی نخست وزیران ماندگار نیستند و تنها یک امیرکبیر به عنوان نخست وزیر ماندگار شد.حال که در تارخ ماندگار هستی کاری کن که خوب بمانی که ایشان پرسش کرد چه باید کرد؟ پاسخ دادم زیر عبای آقا سید علی آقا (مقام معظم رهبری) می روی و بیرون نمی آیی؛ در برابر رهبری نایست چون اعتبار ریاست جمهوری در کشور عزیزمان ایران از رای مردم شروع می شود و با تنفیذ رهبری واقعیت پیدا می کند. قانون ما این است بنابراین تا رهبری تنفیذ نکند یک ساعت هم رییس جمهور نمی تواند در پاستور باشد.رییس دولت اصلاحات در دوران ریاست جمهوری خود تا آنجایی که توانست حریم را نگه داشت. رییس دولت اصلاحات آدم خوبی است و من قبولش دارم.

رییس دولت اصلاحات را قبول دارم/ احمدی‌نژاد در انتخابات ۸۸ بین مردم پول توزیع کرد ، رفیق‌دوست

*{درباره انتخابات سال ۸۸ }:در آن انتخابات تخلف نبود و آنچه باعث شد رای یک مرتبه میلیونی اوج برود کار غلط احمدی نژاد مبنی بر توزیع پول در بین مردم بود که رای دهند و از روز اول با آن مخالف بودم. این موارد تقلب نیست. تخلف هم نیست چون قانونا نمی توانند با آن کاری کنند و دیگر اقدامی که شد این بود که از قول آقا گفتند که ایشان طرفدار احمدی نژاد هستند،این ها باعث شد رای ها اوج برود.تقلب صورت نگرفت و رای ها را عوض نکردند ولی بعضی گفتند رای موسوی در صندوق ۲۴ میلیون است و این دروغ بود.

واژه های کلیدی: انتخابات | احمدی نژاد | ریاست جمهوری | مقام معظم رهبری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz