اندازه گرفتن اعتماد به نفس رابطه عاطفی احساسات

اندازه گرفتن: اعتماد به نفس رابطه عاطفی احساسات زندگی احساس اعتماد او سپاسگزار شماست او صادق است

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه آخرین تصمیمات وزارت علوم جهت تامین ارز دانشجویی / وزیر علوم

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشجویانی که از طریق صرافی ها و بدون مراجعه به شرکت امور دانشجویی ارز دریافت می‌کردند مذاکراتی شده است تا این روش را ساماندهی

آخرین تصمیمات وزارت علوم جهت تامین ارز دانشجویی / وزیر علوم

وزیر علوم : آخرین تصمیمات وزارت علوم جهت تامین ارز دانشجویی

عبارات مهم : آموزش

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشجویانی که از طریق صرافی ها و بدون مراجعه به شرکت امور دانشجویی ارز دریافت می کردند مذاکراتی شده است تا این روش را ساماندهی کنیم و تصمیم گیری آن نهایی شده است و در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، “مسعود غلامی” امروز سوم اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به همایش توسعه روابط علمی کشور عزیزمان ایران و افغانستان، گفت: این همایش در جهت توسعه ارتباطات علمی و آموزشی بین دو کشور برگزار شده است است و مقدمات این همایش در کارگروه هایی از قبل آینده نگری شده است بود.

وی میزبان این همایش را استانداری کرمان و دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان دانست و بیان کرد: این همایش به منظور تحقق اهداف ملی و استانی برگزار شده است است که زیاد در زمینه آموزش داوطلبان تحصیل از کشور افغانستان در دانشگاه های کشور عزیزمان ایران بوده است و همچنین در حوزه آموزش همکاری جهت ارتقای سطح دانش و مهارت علمی و فناوری اساتید جوان دانشگاه های افغانستان بودیم و در حوزه پژوهش همکاری های تحقیقاتی بین دانشگاه های دو کشور است.

آخرین تصمیمات وزارت علوم جهت تامین ارز دانشجویی / وزیر علوم

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به محورهای این همایش اشاره کرد و افزود: انجام طرح های پژوهشی یکسان بین المللی، مبادله استاد و دانشجو، انتشارات مشترک(کتاب، نشریه، مقاله)، برگزاری کنفرانس ها و نشست های علمی مشترک، تاسیس رشته های مشترک، برگزاری دوره های یکسان تحصیلات تکمیلی، انتقال دانش فنی و یافته های پژوهشی، میزبانی وقت مطالعاتی استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از جمله محورهای این همایش می باشند.

وی ادامه داد: همکاری دانشگاه خبر نور، فنی و حرفه ای و جامع علمی کاربردی جهت آموزش های مهارتی مذاکراتی داشته ایم که امیدواریم براساس برنامه هایی که بین گروه های کاری تدوین و نهایی می شود و به نظر مسئولین دو کشور می رسد در نخستین وقت اجرایی شود.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشجویانی که از طریق صرافی ها و بدون مراجعه به شرکت امور دانشجویی ارز دریافت می‌کردند مذاکراتی شده است تا این روش را ساماندهی

غلامی بیان کرد: در استان کرمان شرایط خاص به لحاظ همسایگی و سابقه حضور اتباع کشور افغانستان این مهم می تواند زمینه ساز عملی جهت حضور دانشجویان افاغنه در دانشگاه های استان کرمان باشد.

حل مسئله دریافت ارز دانشجویی

وی عنوان کرد: تصمیمات جدیدی جهت تامین ارز جهت دانشجویان خارج از کشور اتخاذ شده است هست. با همکاری بانک مرکزی تلاش شده است دانشجویانی که از قبل پرونده در شرکت امور دانشجویی به صورت بورسیه یا به صورت ارز بگیر و هزینه شخصی داشتند اسم آنها به بانک مرکزی ارایه شده است تا مانند روال قبل به وسیله شرکت امور دانشجوی معرفی و در سامانه عضویت و به بانک معرفی شوند. هیچ تغییری در این روند اتفاق نیفتاده است غیر از اینکه توقف چند روزه جبران می شود.

آخرین تصمیمات وزارت علوم جهت تامین ارز دانشجویی / وزیر علوم

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: دانشجویانی که از طریق صرافی ها و بدون مراجعه به شرکت امور دانشجویی ارز دریافت می کردند مذاکراتی شده است تا این روش را ساماندهی کنیم و تصمیم گیری آن نهایی شده است و در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

واژه های کلیدی: آموزش | همایش | همکاری | آموزشی | فناوری | دانشگاه | افغانستان | ایران و افغانستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz