اندازه گرفتن اعتماد به نفس رابطه عاطفی احساسات

اندازه گرفتن: اعتماد به نفس رابطه عاطفی احساسات زندگی احساس اعتماد او سپاسگزار شماست او صادق است

گت بلاگز زندگی بهتر نشانه خیانت مردان ،شوهری که این نشانه ها را دارد، خیانت نمی‌کند

مردی که واقعا همسرش را دوست داشته باشد، بدون هیچ شکی وفادار خواهد ماند ولی از آنجا که زن ها روحیه حساسی دارند، گاهی به همسرشان شک می کنند.

نشانه خیانت مردان ،شوهری که این نشانه ها را دارد، خیانت نمی‌کند

مردی که واقعا همسرش را دوست داشته باشد، بدون هیچ شکی وفادار خواهد ماند ولی از آنجا که زن ها روحیه حساسی دارند، گاهی به همسرشان شک می کنند. اگر شما هم دوست دارید بدانید که آیا همسرتان به شما وفادار است یا خیر، به دنبال نشانه هایی که در اینجا برایتان آورده ایم در واکنش‌ها همسرتان بگردید تا مطمئن شوید که گزینش شما اشتباه نبوده است.

او سپاسگزار شماست
اگر همسرتان شکرگزار شما باشد، نشان دهنده آن است که او از رابطه عاطفی خود رضایت و اعتماد به نفس کافی را دارد. اگر او نسبت به جایگاه شما و خودش در این رابطه احساس خوبی نداشته باشد، هیچگاه از شما بابت حضوری که در این رابطه دارید، تقدیر نخواهد کرد و این نشانه ای از عشقی است که نسبت به شما دارد.

نشانه خیانت مردان ،شوهری که این نشانه ها را دارد، خیانت نمی‌کند

او صادق است

عبارات مهم : اعتماد به نفس – رابطه عاطفی
اگر همسرتان فرد صادقی است که تمام حرف هایش را با شما در میان می گذارد، از اعتماد خود به او شک نکنید. اعتماد و معاشرت اساس و بنیان روابط سالم و پایدار است.

راز نگفته ای میان شما وجود ندارد  
پرسشها کوچک اگر حل نشوند، به مرور وقت تبدیل به پرسشها بزرگ تر و پیچیده تری خواهند شد. در واقع، رازهایی که زوجین از هم پنهان می کنند، می تواند یکی از همین دلایل باشد. زمانی که همسرتان با شما سر مسائلی چون پول، بدهی یا حتی مشکلاتی که با پدر و مادرش دارد صحبت می کند، در واقع به شما نشان می دهد که نه تنها دوست تان دارد بلکه در مورد مسائلی که ممکن است شما را ناراحت و عصبانی کند نیز سخن می گوید. بنابراین مطمئن باشید که او هیچ چیز را از شما پنهان نخواهد کرد.

از کل زندگی او باخبرید
زمانی که همسرتان تمام لحظه هایش را با شما سپری می کند، بدهید معنی است که شما را در اولویت زندگی اش قرار داده هست. بنابراین آیا او باید رابطه با فرد دیگری را شروع کند هنگامی که که شما او را بهتر از هر فرد دیگری می شناسید؟ مردی که به جای واژه «من» یا «تو» از «ما» استفاده کند، فردی است که جهت رابطه با شما ارزش زیادی قائل است و تحت هیچ شرایطی شما را از دست نخواهد داد.

اگر دوست دارید که همسرتان با شما احساس راحتی کند، نسبت به گذشته اش جبهه نگیرید و اجازه دهید که او آزادانه در مورد آن حرف بزند. اگر مرد شما وفادار باشد، به غلط های گذشته اش پی برده و از انجام آنها پشیمان هست. بنابراین با حرف زدن در مورد گذشته خود در واقع می خواهد که از اشتباهاتش درس بگیرد. بعد به او این آزادی عمل را دهید تا نه چیزی از گذشته او جهت شما مبهم باشد و نه حرفی در دل او نگفته.

مردی که واقعا همسرش را دوست داشته باشد، بدون هیچ شکی وفادار خواهد ماند ولی از آنجا که زن ها روحیه حساسی دارند، گاهی به همسرشان شک می کنند.

هیچ علائم غیرطبیعی در واکنش‌ها او وجود ندارد
اگر همسر شما هیچ واکنش‌ها غیر طبیعی از خود نشان نمی دهد، به عنوان مثال کاملا علاقه قدیمی اش را کنار گذاشته و کوچیک ترین ارتباطی نیز با او ندارد یا که تمام وقت اش را با شما سپری می کند و دوست ندارد که تنهایی جایی برود، در این صورت دلیلی جهت شک کردن به او نیز وجود ندارد.

او دوست شماست
نزدیکی زوجین فقط فیزیکی نیست. مهم نیست که شما صبح تا شب در یک منزل با همسرتان زندگی می کنید، مهم صمیمیتی است که میان رابطه شما برقرار هست. او نه تنها باید جهت شما یک همسر بلکه باید یک دوست صمیمی باشد. آنچه میان دو دوست حاکم است احترام، اعتماد و علاقه ای است که هیچ گاه از بین نمی رود.

او به آسانی اعتراف می کند
اگر همسر شما فردی قابل اعتماد باشد، هر آنچه از او بخواهید را به سادگی بیان می کند. در واقع محدودیتی جهت موضوعاتی که در مورد آنها با هم سخن می گویید، وجود ندارد. مردی که احساسات و نگرانی هایش را به آسانی با شما در میان می گذارد، همسری قابل اعتماد است.

در نهایت، قبل از این که ذهن تان به سمت این که همسرتان در حال خیانت به شماست، برود، بهتر است به نشانه هایی که در اوج به آنها اشاره کرده ایم، دقت کنید. اگر باز هم احساس کردید که به او شک دارید، نگرانی های خود را با او در میان بگذارید. ولی این را هم از یاد نبرید که او بنا به دلایلی شما را گزینش کرده هست، بعد نگرانی بی جا نداشته باشید و از تک تک لحظه های زندگی خود نهایت لذت را ببرید.
منبع:برترین ها

واژه های کلیدی: اعتماد به نفس | رابطه عاطفی | احساسات | زندگی | احساس | اعتماد | او سپاسگزار شماست | او صادق است

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz