اندازه گرفتن اعتماد به نفس رابطه عاطفی احساسات

اندازه گرفتن: اعتماد به نفس رابطه عاطفی احساسات زندگی احساس اعتماد او سپاسگزار شماست او صادق است

گت بلاگز وب‌گردی جدول + اقساط وام‌های تازه مسکن

ارقامی که به تازگی و با مصوبه شورای پول واعتبار به مبلغ وام مسکن اضافه شده، با توجه به اینکه تغییری در قیمت سود بازپرداخت وجود ندارد همچنان اقساط و سودهای سنگینی را جهت متقاضیان رقم‌ می‌زند.

جدول + اقساط وام‌های تازه مسکن

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، شورای پول واعتباری در هفته گذشته با پیشنهادات مطرح شده است از سوی بانک مرکزی مصوباتی در رابطه با وام مسکن داشت. در اهم این تغییرات تصمیم به زیاد کردن مبلغ وام از طریق خرید اوراق در بورس گرفته شد و مبلغ فعلی وام به صورت انفرادی و زوجین جهت هر نفر تا ۱۰ میلیون تومان زیاد کردن یافت.

عبارات مهم : بانک های تجاری – تسهیلات مسکن
تا پیش از این متقاضیان وام بدون سپرده می توانستند از طریق خرید اوراق در بازار بورس و بر اساس مناطق جغرافیایی خود نسبت به دریافت این تسهیلات اقدام کنند. این تسهیلات به صورت انفرادی در پایتخت کشور عزیزمان ایران ۶۰ میلیون تومان، مراکز استانها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت تا ۵۰ میلیون و سایر مناطق ۴۰ میلیون تومان بود. همچنین جهت زوجین نیز به ترتیب مناطق ۱۰۰ میلیون، ۸۰ میلیون و ۶۰ میلیون تومان تعیین شده است بود که با مصوبه اخیر شورا به ازای هر نفر تا ۱۰ میلیون تومان اضافه خواهد شد.

در حالی هنوز شرح این مصوبه و سازوکار دریافت وام های تازه از سوی بانک مرکزی و بانک مسکن تعیین و اعلام نشده است که با توجه به سود فعلی ۱۷.۵ درصدی که جهت بازپرداخت وام از طریق اوراق وجود داشته و دوره بازپرداختی تا سقف ۱۲ سال، می توان حدود اقساط و سود پرداختی را تعیین کرد.

از سویی دیگر متقاضیان دریافت تسهیلات مسکن از این محل باید به ازای هر ۵۰۰ هزار تومان از وام مورد نظر، یک برگ اوراق تهیه کنند. در حال حاضر قیمت هر برگ اوراق حدود ۷۲ هزار تومان است که صاحب وام باید هزینه پرداخت آن را نیز تامین کند.

اما بر اساس مصوبه تازه شورای پول و اعتبار، متقاضیان دریافت وام مسکن می توانند وام جعاله را نیز دریافت کنند. مبلغ وام جعاله تا پیش از این ۱۰ میلیون تومان بود که با تصمیم اخیر شورا به ۲۰ میلیون تومان زیاد کردن یافته و می توان در کنار مبلغ مهم وام جهت دریافت آن نیز اقدام کرد.

در این تصمیم گیری تاکید بر این است که در کنار بانک مسکن، بانک های تجاری نیز جهت پرداخت وام های تازه اقدام کنند. این در حالی است که پیش تر هم شورای پول اعتبار پرداخت وام تا سقف ۶۰ میلیون تومان را جهت بانک های تجاری آزاد اعلام کرده بود، ولی هیچ گزارشی در مورد اقدام بانک های تجاری جهت پرداخت وام مسکن وجود نداشت و اقدامی نکردند. بنابراین به نظر می رسد این بار هم بانک مسکن است که باید محور مهم پرداخت وام های زیاد کردن یافته تازه باشد.

جدول اقساط وام جدید(ارقام به تومان)

منبع:ایسنا

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: بانک های تجاری | تسهیلات مسکن | دریافت | تسهیلات | مرکزی | میلیون | اعتبار | وام مسکن

جدول + اقساط وام‌های تازه مسکن

جدول + اقساط وام‌های تازه مسکن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz